YT Venice - шаблон joomla Продвижение

  • Widgetkit
  • Fullscreen Slideshow

Велопрокат

 Велоспорт в Броварах

Велосипедний спорт – це веселий активний відпочинок, який люблять і дорослі і малі. До того ж це надзвичайно корисно для здоров’я! Навіть звичайна довготривала прогулянка на велосипеді має позитивний вплив на органи дихання, серцево-судинну і нервову систему. Чудово тренує м’язи, сприяє релаксації і є профілактичним засобом для великої кількості захворювань.

 

Сам велосипед – дуже зручний вид транспорту. Його перевагами є:

- компактність

- не вимагає окремого паркувального місця 

- потребує мінімального догляду

- може рухатись без палива

- можна швидко переміщуватись по місту, не затримуючись у заторах

Не випадково, що одними з найпопулярніших спортивних заходів стали саме масові велопробіги. Один із таких відбувся в Броварах 30 травня у всеукраїнський вело день. Велика кількість прихильників велосипедного спорту вже об 11 годині заповнила Майдан Свободи. Велопробіг присвячувався вимогам до розвитку інфраструктури в місті. 

Але поки велосипедних доріжок не виділено в проїжджій частині, можна насолодитись прогулянками на двоколісному транспорті лісовими стежками. А якщо ви досі не маєте цього універсального спортивного атрибуту – до ваших послуг вело прокат готельно-ресторанного комплексу «У Лісі». Ви зможете запозичити на певний час велосипед хорошої якості і одразу ж стати на старт однієї з вело доріжок, що беруть початок вже на території ГРК. 

Проводьте дозвілля з користю!